Drugie miejsce Wydziału Neofilologii w Rankingu Kierunków Studiów Perspektywy 2017

Wydział Neofilologii Uniwersytetu Warszawskiego zajął II miejsce w Rankingu Kierunków Studiów miesięcznika edukacyjnego Perspektywy 2017 w kategorii filologie obce, tracąc jedynie 2,1 punktu w stosunku do lidera zestawienia (97,9 na 100 punktów). Ranking obejmuje 61 najpopularniejszych kierunków studiów prowadzonych na polskich uczelniach akademickich – publicznych i niepublicznych. Opiera się na 11-13 wskaźnikach zgrupowanych w sześciu kryteriach, takich jak m. in. prestiż, potencjał akademicki i efektywność naukowa.
Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.perspektywy.pl/RSW2017/ranking-kierunkow-studiow

Data publikacji: 26 czerwca 2017