Harmonogram rozmów kwalifikacyjnych dla kandydatów na rok akademicki 2017/2018

Rozmowy kwalifikacyjne dla kandydatów na studia doktoranckie na Wydziale Neofilologii UW

odbywają się w budynku Wydziału Neofilologii UW, ul. Dobra 55, sala 2.012

 

WTOREK 5.09.2017

Rozmowy kwalifikacyjne dla kandydatów na studia doktoranckie w Instytucie Anglistyki UW

Językoznawstwo

Od godziny 10.00:

  1. Ali Chandio
  2. Breno Barreto Silva
  3. Karolina Czopek
  4. Aleksandra Frasunkiewicz
  5. Maciej Kitlasz
  6. Katarzyna Kutyłowska

Od godziny 14,30:

  1. Teodor Pikula
  2. Paulina Plichta
  3. Paulina Wacławik
  4. Joanna Wiśniewska
  5. Ludwika Wituszyńska

 

ŚRODA  6.09.2017

Rozmowy kwalifikacyjne dla kandydatów na studia doktoranckie w Instytucie Anglistyki UW:

od godziny 9,30

Literaturoznawstwo

  1. Klaudyna Cwynar
  2. Elżbieta Horodyska
  3. Karolina Korycka
  4. Michał Kwaśniak
  5. Elżbieta Niewiadomska
  6. Martyna Paśnik
  7. Maria Szafrańska
  8. Lucrezia Stella

Rozmowy kwalifikacyjne dla kandydatów na studia doktoranckie w Instytucie Germanistyki UW:

od godziny 14,30

Językoznawstwo

  1. Sylwia Niewiadomska
  2. Anna Rudnik
  3. Ewa Sapierzyńska
  4. Karolina Wieczorek

Literaturoznawstwo

  1. Magda Borysławska
  2. Paweł Karwowski
  3. Stella Wejchert
  4. Julia Anderle de Sylor

 

CZWARTEK  7.09.2017

Rozmowy kwalifikacyjne dla kandydatów na studia doktoranckie w Instytucie Romanistyki UW:

od godziny 9,00

Językoznawstwo

  1. Anna Iwanowska

Literaturoznawstwo

  1. Aleksandra Urbanek

 

Rozmowy kwalifikacyjne dla kandydatów na studia doktoranckie w Katedrze Italianistyki UW:

od godziny 10,00

Językoznawstwo

  1. Agnieszka Kwapiszewska

Literaturoznawstwo

  1. Sara Di Gianvito
  2. Aleksandra Pogońska
  3. Marzena Radomska

 

PIĄTEK 8.09.2017

Rozmowy kwalifikacyjne dla kandydatów na studia doktoranckie w Instytucie Iberystyki i Studiów Iberoamerykańskich UW:  od godziny 10,00

 

  1. Ferran H. Casamitjana

Językoznawstwo

  1. Aleksandra Krakówska
  2. Ewa Urbańczyk

Literaturoznawstwo

  1. Henrique Shinzato
  2. Juan Francisco Alcantara Terrazas
  3. Monika Dubiel

Od godziny 14.30:

 

  1. Karolina Juszczyk
  2. Monika Kolenda
  3. Noelia Madina Pecile
  4. Jessica Pereyra Damirez
  5. Karolina Stępień
  6. Maria Wieczorkiewicz

Data publikacji: 28 sierpnia 2017